ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонники затримали товарів на двісті тисяч гривень (ФОТОФАКТ)

Сумський прикордонний загін продовжує комплекс заходів щодо протидії протиправній діяльності на державному кордоні
Depo.
12 липня 2015 10:01
ФОТО: depo.ua
Прикордонники затримали товарів на двісті тисяч гривень (ФОТОФАКТ)
Прикордонники затримали товарів на двісті тисяч гривень (ФОТОФАКТ)

Минулого тижня, у четвер, неподалік кордону на напрямку між українським населеним пунктом Бояро-Лежачі та російським Тьоткіно, прикордонний наряд виявив серед кущів на березі річки Сейм накопичення товарів народного споживання: 96 п`ятилітрових пластикових ємностей зі спиртом. Загальний об'єм виявленої рідини склав 480 літрів, пише Суми.depo.ua.

У п'ятницю, прикордонники спільно з працівником служби державної охорони природно-заповідного фонду парку на території Деснянсько-Старогутського національного природного парку затримали українця, який займався незаконним виловом риби на річці Десна за допомогою човна та сіток. Чоловік встиг наловити понад 40 штук риби, чим завдав державі збитків попередньо на суму майже 6 тисяч гривень.

Зазначимо, впродовж минулого тижня з 3 по 10 липня ц.р., прикордонниками за незаконне перетинання державного кордону України, порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску, порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні складено 36 протоколів, на правопорушників накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму понад 23,5 тисячі гривень. Виявлено 3 чужих та 22 недійсних паспортних документів. Загальна сума затриманих товарів становить майже 200 тисяч гривень.

Більше новин про життя на прикордонній Сумщині читайте на Суми.depo.ua