ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонники показали, як треба чинити з контрабандними трубопроводами (ВІДЕОФАКТ)

Ліквідованим підпільним каналом найймовірніше збиралися качати пальне або спирт
Depo.
3 липня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua
Прикордонники показали, як треба чинити з контрабандними трубопроводами (ВІДЕОФАКТ)
Прикордонники показали, як треба чинити з контрабандними трубопроводами (ВІДЕОФАКТ)

На кордоні України з Росією знайшли підпільний трубопровід. Викрили нелегальний канал сумські прикордонники. Він сполучав українське селище Середина-Буда з російським Зернове.

Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на СпецКор.

Шланг діаметром 2,5 сантиметра ішов річкою на нашій території. А в росіян був прикопаний на глибині до півметра. Завдовжки більш як кілометр. Це вже зараз трубопровід підняли з-під товщі води та водоростей. Ніхто б і не здогадався тут прочісувати, аби не побачили вихід у кущах під дамбою. Один метр такого трубопроводу коштував контрабандистам близько 200 гривень. Шланг досить міцний, кажуть прикордонники.

При спеціальному насосному обладнанні ним можна перекачати будь-які рідини. З російської сторони шланг уже відрубали. Але викопувати не поспішають. Українці ж незаконний трубопровід взялися ліквідовувати. Далі шланг відправлять на експертизу, аби встановити, чи встигли ним щось перекачати. Припускають, що ініціатором такої схеми були росіяни. Адже основна частина незаконного трубопроводу знаходиться саме на їхній території.

За справу вже взялися фіскальні служби. Утім, за попередніми висновками - качати через підпільний трубопровід найймовірніше збиралися пальне або спирт. Через різницю в цінах. У Росії ці товари на порядок дешевші. Пальне й раніше намагалися привезти в нашу країну оминаючи пункти пропуску. Але в такий витончений спосіб - уперше.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua