ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Працівника військомату на Сумщині спіймали п'яним під час чергування

Військовою прокуратурою виявлені факти вживання військовослужбовцями алкогольних напоїв під час виконання службових обов’язків 1-3 січня 2016 року
Depo.
5 січня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Під час виїзду прокурорських працівників військової прокуратури Сумського гарнізону до одного з військових комісаріатів Сумської області встановлено, що офіцер-черговий комісаріату, який ніс службу зі штатною зброєю, перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, пише Depo.Суми з посиланням на прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

За результатами перевірки офіцера знято з чергування, документально підтверджено наявність вмісту алкоголю у його крові, військовослужбовця поміщено у камеру тимчасового затримання військової служби правопорядку до повного витверезення. 

За результатами виїзду стосовно зазначеного офіцера складено адміністративний протокол за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-20 КУпАП.

Усього протягом 2015 року військовими прокурорами складено 369 адміністративних протоколів про вчинення військових адміністративних правопорушень, а командирами військових частин – 1669 адмінпротоколів.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми