ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Посадовці: отруєння дітей спричинило недоброякісне харчування

Проте яким саме продуктом потруїлися діти дізнаємось лише за результатами експертизи
Depo.
15 квітня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це конотопським медійникам повідомили на брифінгу заступник міського голови Тетяни Шерудило. Але який саме продукт став причиною отруєння, посадовці поки що не знають, сподіваючись довідатись про це з результатів численних досліджень, передає кореспондент Суми.depo.ua.

"Мене особливо турбує, - наголосила Тетяна Шерудило, - Чому саме в цих дитячих садочках, розташованих на певній відстані, сталося отруєння. Ми зацікавлені в тому, щоб відповідальні були не "призначені", а визначені компетентними фахівцями". 

В той же час, як повідомив прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури Сергій Сегида, працівниками Конотопської ЦРЛ імені академіка М. Давидова станом на 14.04.2015 обстежено 109 дітей, з них госпіталізовано 31 дитину в легкому та середньому стані тяжкості. На даний час 2 дитини перебувають в інфекційному та 13 дітей у дитячому відділенні.

Результати санітарно-мікробіологічного дослідження продуктів харчування відповідають вимогам нормативних документів. Однак у 31 дитини виявлено патогенний стафілокок. Серед контактних осіб - у 26 дорослих також виявлено дане захворювання, у тому числі у 9 з числа обслуговуючого персоналу (ДНЗ № 3 - 8; ДНЗ № 7 - 1)

Нагадаємо, за фактом отруєння малечі Конотопським міськвідділом міліції відкрито кримінальне провадження за ст.137 Кримінального кодексу України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей).

Як відомо, напередодні свят до Конотопської центральної районної лікарні було госпіталізовано майже тридцятеро дітей трьох-шести років з попереднім діагнозом кишкова інфекція. Всі вони відвідували дошкільні навчальні заклади «Теремок» та «Золотий ключик».

Станом на ранок 15 червня у Конотопській ЦРЛ залишилося лише десятеро маленьких пацієнтів, з тих, що були госпіталізовані у п'ятницю та суботу.