UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Поліція Сумщини депортує до Грузії "кримінального авторитета"

За оперативною інформацією, кримінальні авторитети планували призначити грузина так званим "смотрящим" в одному з районів області

Поліція Сумщини депортує до Грузії "крим…

Громадянин Грузії відбував багаторічне покарання в пенітенціарних закладах за вчинені на території  України злочини. Нині, аби упередити його подальшу протиправну діяльність, чоловіка затримали одразу після звільнення з місць позбавлення волі для подальшого видворення за межі нашої держави. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на ГУНП Сумщини.

Затриманий 44-річний громадянин Грузії має багатий "послужний" список. Він ще в 90-х і на початку 2000-х років неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності в Україні за скоєння крадіжок та злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю.

Сьогодні, 26-липня його звільнили з Роменської виправної колонії на Сумщині, де останні роки він відбував покарання за навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Працівники Відділу боротьбі зі злочинами, пов‘язаними з торгівлею людьми, управління стратегічних розслідувань ГУНП області, Роменського відділу поліції разом з представниками територіального підрозділу Державної міграційної служби одразу його затримали та доправили до суду для обрання запобіжного заходу і вирішення його подальшої долі. За оперативною інформацією, кримінальні авторитети планували призначити його так званим "смотрящим" в одному з районів області.

Розглянувши всі докази та ризики, суд вирішив помістити чоловіка до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим його примусовим видворенням за межі території країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook