ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Укрнафта" заплатила Сумщині податки тільки під загрозою позбавлення ліцензії

Процес стягнення податкового боргу триває
Depo.
1 березня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua
"Укрнафта" заплатила Сумщині податки тільки під загрозою позбавлення ліцензії
"Укрнафта" заплатила Сумщині податки тільки під загрозою позбавлення ліцензії

Вищий адміністративний суд України задовольнив позов ДФС Сумської області про стягнення боргу з ПАТ "Укрнафта" на користь держави. Про це пише Depo.Суми з посиланням на в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області Олексія Мазуренка.

Заборгованість підприємства складала 1,9 млрд. грн., яка сформувалася ще в минулому році за рахунок несплати рентних платежів за користування надрами. 

Вчора, 29 лютого бюджет отримав перший транш погашення заборгованості у сумі 4,6 млн. грн. згідно рішення  Вищого адміністративного суду України, винесеного 16 лютого 2016 року.  Адже позов про стягнення боргу з ПАТ "Укрнафта" задоволено на користь держави. 

ДФС Сумської області направляла подання щодо відкликання у ПАТ "Укрнафта" ліцензії за користування надрами до Міністерства екології та природних ресурсів України, виставляли податкові вимоги до ПАТ "Укрнафта", податковою міліцією ДФС порушено ряд справ в рамках кримінально-процесуального провадження, навіть, надано розстрочку погашення податкового боргу, яку підприємство порушило.

Починаючи з минулого року, ПАТ "Укрнафта" постійно затягувало процес стягнення суми податкового боргу та блокувало усі дії органів ДФС по його стягненню у судовому порядку, йдеться у повідомленні.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми