По водоймах Шостки копи провели рейд

Загалом з початку операції "Нерест-2019" вже виявлено шість фактів порушення правил любительського та спортивного рибальства

 

 

Поліцейські разом з представниками Управління Державного агентства рибного господарства в Сумській області провели рейд по водоймам поблизу Шостки, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення поліції.

 В результаті виявлені кілька одиниць незаконних знарядь лову та виявлений один рибалка-браконьєр. Під час спільного рейду по річці Віть, неподалік села Ображиївка Шосткинського району, спільний патруль натрапив на встановлені у воді три сітки. 

 Окрім вилучення незаконних знарядь лову, рибоохоронний патруль встановив у воді так звані "нерестові гнізда". 

"Через відсутність у цьому році розливу, який заливав нерестовище, риба нереститься на берегових кущах. Вода скоро від них відійде і це призведе до загибелі ікри, - розповів Ігор Кулик, головний державний інспектор сумського рибоохоронного патруля. – Щоб цього не сталося, наші співробітники роблять спеціальні конструкції – "нерестові гнізда", які потім встановлюють у воді на відстані 10-15 метрів від берега. Кожні три – чотири дні їх будемо промивати". 

Загалом з початку операції "Нерест-2019" вже виявлено шість фактів порушення правил любительського та спортивного рибальства, збиток державі склав понад 4000 гривень.

Нагадаємо, що екологи Хмельниччини стали на варті нересту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція