ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пляцук і Цимбал нарешті вирішили "гаряче" питання

У Курському мікрорайоні відновлять гаряче водопостачання
Depo.
22 квітня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua
Пляцук і Цимбал нарешті вирішили "гаряче" питання
Пляцук і Цимбал нарешті вирішили "гаряче" питання

Вже з наступного тижня у оселях сумчан, що мешкають на території обслуговування Котельні Північного промвузла, з'явиться гаряча вода, передає Суми.depo.ua.

Домовленості досягли під час робочої наради, яка за ініціативи влади міста відбулася 21 квітня. У ній взяли участь генеральний директор СНВО ім. Фрунзе Олексій Цимбал та генеральний директор ТОВ "Сумитеплоенерго" Леонід Пляцук.

Мова йшла про нагальне відновлення гарячого водопостачання у 180 будинках, які обслуговує Котельня Північного промвузла, що підпорядковується заводу ім. Фрунзе. Це територія, зокрема, Курського мікрорайону, вул. Реміснича, вул. Жукова, вул. Металургів, вул. Привокзальна та ін.

За результатами обговорення керівники СНВО ім. Фрунзе та "Сумитеплоенерго" підписали графік погашення заборгованості. Сторони домовилися до кінця тижня опрацювати взаємний договір на виробництво та надання гарячої води і гарантували, що вже з наступного понеділка гаряча вода з'явиться у оселях сумчан. Виключення складуть лише ті вулиці, де за графіком проходитимуть гідравлічні випробування мереж.

Нагадаємо, минулого тижня по завершенні опалювального сезону без гарячого водопостачання залишилися близько 190 будинків Сум.