ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Півсотні сумських школярів відвідали прикордонників

Сьогодні в гості до сумських охоронців кордону завітали учні та вчителі 7, 8 та 10 класів Сумських спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д.Косаренка та № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка, всього більше п'ятидесяти школярів
Depo.
16 червня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
Півсотні сумських школярів відвідали прикордонників
Півсотні сумських школярів відвідали прикордонників

Керівники навчальних місць розповіли дітям про завдання, які виконують прикордонники, а також продемонстрували зразки зброї та техніки, яка є на озброєнні в Державній прикордонній службі України, пише Суми.depo.ua.

Великий інтерес хлопчики й дівчатка проявили до протитанкового озброєння. Також, позитивні емоції та оплески викликав виступ кінолога старшини Андрія Безбабних зі своїм вірним вихованцем - службовим собакою Нора. Лабрадор безпомилково знаходив закладки зброї та вибухівки, чітко і неухильно виконував команди свого хазяїна.

На завершення заходу начальник вогневої підготовки загону підполковник Юрій Борисюченко побажав школярам приємного літнього відпочинку та оздоровлення, а також запросив майбутніх захисників нашої Батьківщини після завершення навчання поповнити ряди Державної прикордонної служби України.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua

Мітки: #