Підозрюваний у хімічній аварії в Шостці раптово зник

Прокуратура назвала можливого винуватця аварії з хімікатом

Начальнику виробничого відділу ТОВ "Сервісний центр регенерації масел" 6 травня повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239 ККУ (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля). Про це передає Суми.depo.ua.

У ході розслідування встановили, що 30 квітня в нічний час підозрюваний рухався на автомобілі марки "КАМАЗ" з порушенням вимог транспортування. Тим самим він допустив поширення хімічної речовини на проїжджій частині, а також вчинив викид хімічної речовини з кузова на звалище у Шостці.

Оскільки підозрюваний з місця проживання зник, згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України підозру вручили дружині. На даний час прокуратура Сумщини звернулася до суду з клопотанням про доставку підозрюваного до суду для обрання запобіжного заходу.

Крім того, кримінальне провадження для проведення досудового розслідування передано до слідчого управління МВС України в Сумській області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Сумщини.

Нагадаємо, шосткінська влада звернулася до обласної комісії з ТБ і НС з проханням попередньо визнати подію в Шостці надзвичайною ситуацією державного рівня. Крім того вже є звернення до міжрайвідділу СБУ, райдержадміністрації, міськвідділу міліції, Міністерства екології та природних ресурсів щодо заборони роботи підприємств ТОВ "Елга" і ТОВ "Сервісний центр регенерації масел", а також видалення отрути з несанкціонованого звалища між Шосткою та селом Ковтунове.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми