ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Першому заму Сум згадали справу про побиття жінки

Прокуратура, схоже, вирішила ґрунтовно покопатися в особі першого заступника міського голови Володимира Войтенка
Depo.
22 травня 2015 09:47
ФОТО: depo.ua
Першому заму Сум згадали справу про побиття жінки
Першому заму Сум згадали справу про побиття жінки

Вона відновила розслідування інциденту, який стався ще в 2012 році. Тоді було відкрито ряд кримінальних проваджень за ч.1 ст. 128 ч.1 ст. 382 КК України ("Необережне нанесення тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження", "Невиконання рішення суду"). Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua.

Пан Войтенко нібито колись побив продавця аптеки ПМП "Аптека"КиАВО". Тоді впровадження було закрите, але тепер прокуратура знайшла всі підстави для того, аби відправити справу на дорозслідування. Також Володимир Войтенко не виконав рішення Зарічного райсуду від 13.05.2011 щодо заборони йому перешкоджати будівництву аптеки ПМП "Аптека"КиАВО".

Крім того, під час перевірки прокуратурою виявлено факт підробки службовою особою декларацій на проведення будівельних робіт та добудову магазину "Магазин №218" (Наш супермаркет) по вул. СКД, 48. За даним фактом слідчим СВ Сумського ОМ УМВС 12.05.2015 зареєстровано кримінальне провадження з ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 366 КК України. Розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, стосовно першого зама вже відкриті кримінальні справи за голосування на сесії міськради карткою чужого депутата і за тиск на суддю Дашутіна. Рішенням суду перший зам відсторонений від займаної посади.