Перші порушення: На Сумщині зафіксували видачу виборчого бюлетеня одним членом комісії

Відповідне порушення виявили спостерігачі на виборчій дільниці у Білопільському районі

Сьогодні, 21 квітня, на Сумщині триває голосування у другому турі виборів президента України-2019, під час якого спостерігачі вже зафіксували перші порушення. Про це повідомили на сайті ГМ "Опора", пише Depo.Суми.

Зокрема, на виборчій дільниці №590028 у с. Москаленки Білопільського району зафіксували факт видачі виборцю бюлетеня одним членом комісії. Двоє інших членів комісії спостерігали за цим процесом. Спостерігачка зробила зауваження з приводу цього і їй пояснили, що дві групи по три члени ДВК пішли зі скриньками до громадян, які голосують на дому. На дільниці залишилось шість членів комісії. 

Склад цієї ДВК -  12 членів комісії.  Загалом на дільниці зареєстровано 315 виборців.

"Під час першого туру виборів видача бюлетенів одним членом комісії замість двох, як це передбачено законодавством, було  найпоширенішим порушенням у роботі ДВК. На нашу думку, це питання компетенції та професійності членів комісій. Хочемо закликати усі комісії не порушувати виборче законодавство", - зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Сумській області Ірина Стегній.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми