ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Отруєння у Шостці поки що не відбилося на людях

Збільшення кількості захворювань серед жителів постраждалих районів не зафіксовано
Depo.
22 травня 2015 08:41
ФОТО: depo.ua

За інформацією начальника управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації Сергія Бутенка, серйозних порушень у стані здоров'я громадян, які проживають у районі, де сталася надзвичайна ситуація, не виявлено, пише Суми.depo.ua.

"З 30 квітня до 5 травня медиками було проведено подвірні обходи. Оглянуто мешканців 42 домогосподарств Лазарівського мікрорайону. Серйозних порушень у стані їх здоров'я не виявлено. За цей час до медиків звернулося 6 людей, які пов'язували погіршення стану здоров'я з розливом хімічної речовини. Скарги були на нудоту, підвищення тиску. Після проведення детального лабораторного дослідження і обстеження токсикологічної симптоматики у хворих не виявлено. Кількість звернень громадян до закладів охорони здоров'я в Шостці наразі не перевищує середньостатистичного показника", - зазначив начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Сергій Бутенко в ефірі обласного телебачення.

За його словами, ситуація знаходиться під постійним контролем голови облдержадміністрації Миколи Клочка. Аби упередити прояви можливого отруєння, прийнято рішення провести повторні обходи домогосподарств, прилеглих до місця події. Сергій Бутенко закликав жителів Шостки та району в разі найменшого погіршення стану здоров'я невідкладно звертатися до лікувально-профілактичних закладів міста та області для проведення детального медичного обстеження, яке здійснюватиметься безкоштовно.