ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчан "підсажують" на біометричні паспорти

З 8 квітня, через технічні проблеми з друком бланків, Державна міграційна служба України припинила прийом документів для оформлення традиційних закордонних паспортів
Depo.
8 квітня 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Через технічні ускладнення, що виникли на підприємстві "Поліграфкомбінат "Україна", яке, зокрема, виготовляє бланки паспортів громадянина України для виїзду за кордон, припинено прийом заявок на видачу традиційних щакордонних паспортів, повідомили кореспондента Суми.depo.ua в управлінні ДМС України в Сумській області.

Наразі невідомо, скільки часу ще мешканцям Сумщини доведеться відчувати такі незручності. Про дату відновлення прийому заяв на оформлення паспорта без чіпа міграційна служба обіцяє повідомити пізніше.

Заявки на біометричні паспорти з внесенням відцифрованих даних особи (підпису і відбитків пальців), підрозділами міграційної служби і надалі приймаються в штатному режимі.

Станом на 1 березня за 2015 рік на Сумщині було оформлено близько 12300 закордонних паспортів. Як повідомили в управління ДМС України в Сумській області, 60-70 відсотків з цієї кількості оформлено без чіпа.

Мітки: #