ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олександр Лисенко покинув місто Суми

Мер міста знову вирушив у відрядження
Depo.
12 травня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua
Олександр Лисенко покинув місто Суми
Олександр Лисенко покинув місто Суми

Міський голова Олександр Лисенко сьогодні вранці вирушив у відрядження до Києва. Він покинув апаратну нараду і поїхав до столиці, передає Суми.depo.ua.

За його словами, мета візиту - поговорити з центральною владою про необхідність проведення реконструкції самопливного напірного колектора, який знаходиться в аварійному стані. Адже це може стати причиною екологічної катастрофи у випадку будь-якої аварії.

Як надовго поїхав очільник міста, невідомо. Однак на завтра заплановано проведення третього пленарного засідання сесії Сумської міськради.

Наприкінці квітня пан Лисенко вже відвідував Київ з такою ж метою, але ніяких результатів досягнуто не було. Відразу після його повернення прокуратура заявила про відкриття ряду кримінальних проваджень.

Нагадаємо, раптово покинувши апаратну нараду вранці 12 квітня, Олександр Лисенко під чорним ходом Будинку рад зустрівся зі своїм заступником Володимиром Войтенком, який звинувачується за чотирма статтями Кримінального кодексу України і за офіційними даними наразі має перебувати у лікарні.