ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обласні депутати хочуть собі повноцінного Голову

Депутати Сумської обласної ради ініціювали збір підписів щодо внесення до порядку денного чергової сесії питання обрання голови ради. Виявилося, для повноцінного функціонування обласної ради одного лише заступника Голови, що взявся виконувати його обов'язки, недостатньо.
Depo.
6 квітня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Обласні депутати хочуть собі повноцінного Голову
Обласні депутати хочуть собі повноцінного Голову

Таку ініціативу подав на загальних зборах голова комісії з питань законності та правопорядку Геннадій Дорошенко, а підтримав 31 обранець із приблизно 50 присутніх, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Проекту рішення на сайті обласної ради поки що немає - рівно як вже третю добу немає й самого сайту. Ймовірно, питання вноситимуть з голосу на пленарному засіданні. Щодо можливих кандидатур, інформація не розголошується.

Чи підтримають депутати цю ініціативу на засіданні сесії, побачимо у четвер, 9 квітня. Для обрання голови ради необхідна підтримка не менш як 51 депутата. Процедура проводиться в режимі таємного голосування.

Нагадаємо, сьогодні обласна рада не має керівника. Його функції виконує заступник голови ради - Віра Лаврик. Вона працює з 15 січня, відколи склав свої повноваження керівник депутатського корпусу Микола Клочко, нині - голова обласної державної адміністрації. Виявилося, для повноцінного функціонування обласної ради одного лише заступника Голови недостатньо.