ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обласне радіо допоможе своїм "меншим братам" україномовним контентом

Слобода-ФМ створила обмінний фонд для районних редакцій проводового мовлення
Depo.
16 лютого 2016 12:32
ФОТО: depo.ua
Обласне радіо допоможе своїм "меншим братам" україномовним контентом
Обласне радіо допоможе своїм "меншим братам" україномовним контентом

Слобода–ФМ, яка має величезний архів якісного україномовного радіопродукту, сформувала пакети культурологічних та просвітницьких передач для колег з районних редакцій проводового радіо. Про це Depo.Суми повідомила представник Нацрад з питань телебачення та радіомовлення Лариса Якубенко.

Для трансляції в ефірах районних мовників запропоновані цикли "Слобідський салон", "Краян", ""Сумщина моя: радіочасопис", "Поетичний поцілунок".

Штатний розклад більшості районних редакцій складається з 1-2 осіб, які виконують одночасно функції редакторів, звукорежисерів, монтажерів, дикторів тощо. Це суттєво ускладнює роботу районних редакцій проводового мовлення, тому створення обмінного фонду допоможе районним "багатоверстатникам" наповнити власний ефір різноманітними програмами.

Слід зазначити, що продовжується тенденція до скорочення загальної кількості радіоточок. За 10 років кількість абонентів скоротилася майже на 150 тисяч і на даний час становить близько 38 тисяч. В області залишилось тільки 8 редакцій районного проводового мовлення. За останній час припинили свою діяльність Кролевецька та Липоводолинська студії радіомовлення. Тож жест доброї волі з боку керівництва Фiлiї НТКУ "Сумська регiональна дирекцiя" допоможе утриматися на плаву районним редакціям, констатує представник Нацради.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми