ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обережно: На Сумщині активізувались кліщі

За 4 місяці цього року до лікувальних закладів області за медичною допомогою з приводу присмоктування кліщів звернулися 124 особи

Depo.
15 травня 2018 13:40
ФОТО: depo.ua

Починаючи з 2000 року, на території області почали реєструватись поодинокі випадки захворювання населення на іксодовий кліщовий Лайм-бореліоз, передає Depo.Суми із посиланням на "СТС".

Як і більшість природно-вогнищевих інфекцій, від людини до людини хвороба не передається. Профілактика від нападу кліщів полягає у дотриманні заходів індивідуального захисту.
При кліщовому бореліозі переважно вражаються шкіра, нервова система, опорно-руховий апарат і серце. Недоліковане захворювання може перейти у хронічну форму, часто стаючи причиною зниження працездатності та навіть інвалідності.
Вже за 4 місяці поточного року до лікувальних закладів області за медичною допомогою з приводу присмоктування кліщів звернулося 124 особи, але певна кількість людей видаляє кліщів самостійно і до медичного закладу за консультацією не звертається. Підтверджено діагноз іксодовий кліщовий Лайм-бореліоз у 9-ти осіб.
При укусі кліщем слід звернутися до лікаря-інфекціоніста. Видаленого кліща доцільно дослідити.

фото: poradu24.com
Нагадаємо, що деякі столичні парки обробили проти кліщів.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook