ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новобудова у центрі Сум може стати найкращим будинком в Україні

Експертна рада при Державній архітектурно-будівельній інспекції України рекомендувала до участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в 2014 році, 26 об’єктів будівництва
Depo.
2 липня 2015 09:18
ФОТО: depo.ua
Новобудова у центрі Сум може стати найкращим будинком в Україні
Новобудова у центрі Сум може стати найкращим будинком в Україні

Серед них, 11 об'єктів змагатимуться в номінації "Об'єкти житлового будівництва", 3 - в номінації "Об'єкти виробничого призначення", 4 - в номінації "Об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури", 8 - в номінації "Об'єкти громадського призначення", пише Суми.depo.ua.

У фіналі конкурсу візьмуть участь будинки та споруди з різних регіонів України. 5 споруд побудовано в Києві, по 2 - в Одеській, Кіровоградській, Волинській, Харківській та Чернігівській областях, по одному в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Сумській, Житомирській, Запорізькій, Чернівецькій, Донецькій, Полтавській, Рівненській, Вінницькій та Київській областях.

Протягом липня фахове журі проаналізує дані щодо учасників фіналу та визначить переможців у кожній номінації, повідомляє Урядовий портал.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua