ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумижитло" махнуло рукою на безпеку ліфтів

Колегія теруправління Держгірпромнагляду звернулася до мера й депутатів Сум з проханням попередити можливі трагедії, що можуть статися через старі ліфти
Depo.
25 травня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua
"Сумижитло" махнуло рукою на безпеку ліфтів
"Сумижитло" махнуло рукою на безпеку ліфтів

Як повідомляє прес-служба відомства, реальний стан ліфтового господарства Сум з року в рік погіршується. Наразі близько 700 підйомників можуть бути зупинені, передає Суми.depo.ua.

Саме тому колегія теруправління Держгірпромнагляду в Сумській області майже одноголосно визнала недостатньою роботу Департаменту інфраструктури міста та КП "Сумижитло" в організації безпечної експлуатації ліфтів житлового фонду.

8 ліфтів у Сумах наразі розкрадено і не підлягають відновленню. З 827 ліфтів, які експлуатуються КП "Сумижитло", тільки 321 має дозвіл на експлуатацію. У житловому фонді Сум вже близько 700 ліфтів (84%) відпрацювали свій граничний термін (25 років) і вимагають негайного капітального ремонту.

Позитивних зрушень небагато: відновлено експлуатацію 35 раніше опломбованих ліфтів, ще 43 підйомника будуть відремонтовані найближчим часом.

Колегія теруправління звернулася до депутатського корпусу Сумської міської ради та міського голови з проханням негайно втрутитися в ситуацію, яка склалася через незадовільний стан ліфтового господарства, аби уникнути трагедій у багатоповерхівках обласного центру.