ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська влада не хоче брати на себе смерть дівчини під колесами тролейбуса

Тимчасова комісія, яка вивчає обставини ДТП з летальним випадком, зробила свої перші висновки
Depo.
23 лютого 2016 12:32
ФОТО: depo.ua
Сумська влада не хоче брати на себе смерть дівчини під колесами тролейбуса
Сумська влада не хоче брати на себе смерть дівчини під колесами тролейбуса

Відповідно до висновків тимчасової комісії, в обох напрямках заборонено зупинку тролейбусів на зупинці ТРК "Лавина" до її визначення та належного обладнання згідно з "Правилами розміщення та обладнання зупинок міського електро та автомобільного транспорту", пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Як повідомив начальник правового управління Сумської міської ради Олег Чайченко, відповідно до вищевказаних Правил, визначення місць зупинок покладається на КП "Електроавтотранс". Тому комунальному підприємству доручено допрацювати паспорти тролейбусних маршрутів підприємства (з внесенням до них змін) відповідно до вимог нормативних та законодавчих актів.

Крім того, у місті розроблятимуть схему розміщення зупинок громадського транспорту, аби впорядкувати всі місця очікування транспорту. 

На думку першого заступника міського голови, очільника комісії Володимира Войтенка, остаточну крапку у розслідуванні загибелі дівчини поставлять правоохоронні органи. 

Сумська ж міська рада, провівши внутрішнє розслідування, вивчила документи, стосуються і схеми розміщення зупинок, і зупинок "на вимогу" тощо.

Було прийнято рішення ліквідувати зупинки "на вимогу". Так, буде скасовано рішення виконавчого комітету №461 "Про визначення та затвердження проміжних зупинок на вимогу для автобусів, що працюють в режимі маршрутного таксі в м. Суми", яке приймалося у вересні 2008 року", цитує портал міського голову Олександра Лисенка.

Також буде демонтовано дорожні знаки індивідуального проектування "Зупинка на вимогу", йдеться у повідомленні.

На думку ж екс-мера Сум Геннадія Мінаєва винуватців трагедії слід шукати саме у виконкомі. 

"Рішенням № 86 рік тому виконком увів, узаконив, легалізував зупинку, яка принесла смерть дівчинки. І за це, як і за те, що вона не була прибрана від снігу, виконком повинен відповісти за всією суворістю Законів України", підкреслив колишній очільник міста у Фейсбуці.

Похоже, что с подачи сумского литвина мефойдича в «Кривой Хате» нашли способ, как избежать ответственности за смерть реб...

Опубликовано Геннадием Минаевым 22 февраля 2016 г.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми