ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найкращих сумських чиновників відправлять до Києва

У облдержадміністрації відбувся ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
Depo.
7 червня 2015 09:39
ФОТО: depo.ua
Найкращих сумських чиновників відправлять до Києва
Найкращих сумських чиновників відправлять до Києва

Випробування проходило в три етапи: практичне завдання з питань службової етики та етикету, співбесіда з питань державного управління та публічний виступ з обраної тематики. Переможців визначали серед керівників та спеціалістів обласної і районних державних адміністрацій, пише Суми.depo.ua.

За результатами випробувань, перше місце у номінації "Кращий керівник" серед державних службовців облдержадміністрації посіла завідуюча юридичним сектором апарату Марина Лобова, серед райдержадміністрацій перемогу здобув завідуючий сектором правового, організаційно-кадрового та інформаційного забезпечення управління агропромислового розвитку Сумської райдержадміністрації Артем Шевченко.

Звання "Кращий спеціаліст" здобули: Ірина Пилипенко - головний спеціаліст відділу економічного розвитку агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Юлія Бурчик - головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської райдержадміністрації.

Переможці конкурсу представлятимуть Сумщину на третьому, фінальному етапі конкурсу в Києві.