ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наступної зими теплоресурси для сумчан будуть великим дефіцитом

Майбутнього опалювального сезону вся країна порине у енергозбереження
Depo.
14 травня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua.

Підготовка до опалювального сезону 2015-2016 років буде ґрунтуватися на впровадженні енергозберігаючих заходів. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон, передає прес-служба відомства.

Отже, чиновник відзначив необхідність реалізації проектів з економії дефіцитних енергетичних ресурсів. Адже, як зазначив заступник міністра, під час проходження осінньо-зимового періоду 2014-2015 років, вдалося на 100% забезпечити теплом весь житловий фонд та об'єкти соціальної сфери України.

"Загалом теплом були забезпечені майже 103 тис. багатоквартирних житлових будинків; 12,5 тис. дошкільних навчальних закладів; 17,5 тис. загальноосвітніх та інших навчальних закладів та 6,3 тис. закладів охорони здоров'я. Таких результатів вдалося досягти завдяки злагодженим діям облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та теплопостачальних підприємств, якими було забезпечено стовідсоткову технічну готовність житлово-комунальної сфери до роботи в зимових умовах", - доповів Володимир Кістіон.

Відзначимо, раніше влада, заявляючи про активну підготовку до наступного опалювального сезону, закликали українців до термомодернізації своїх осель.