Народила у відро та викинула: На Сумщині вручили підозру матері, яка вбила дитину

У жінки вже є двоє дітей, проте вона позбавлена батьківських прав на їх виховання через зловживання спиртним
 

 

На Сумщині вручили повідомлення про підозру за ст. 117 КК України (умисне убивство матір’ю своєї новонародженої дитини) 27 – річній жінці, яка народила дитину та викинула її у річку, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення прокуратури.

Як вже повідомлялось раніше, 6 березня 2019 року жителі смт Недригайлів під мостом у річці виявили тіло новонародженого. Співробітники поліції відразу встановили горе-матір. 27-річна жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, пояснила, що напередодні зранку народила дитину вдома в пластикове відро, яке було заповнене відходами. Під вечір викинула тіло в річку. Чи був новонароджений живий, вона не знає.

У жінки вже є двоє дітей, проте вона позбавлена батьківських прав на їх виховання через зловживання спиртним. Більш того, декілька років тому вона народила дитину та закопала тіло. Однак тоді фахівці не змогли встановити, чи маля народилось живим, чи померло внаслідок злочинних дій матері. Тому жінці вдалось уникнути кримінальної відповідальності.

За словами начальника Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Андрія Ігнат'єва, цього разу судово-медична експертиза підтвердила, що хлопчик народився живим, доношеним та життєздатним, вагою 2 кг 100 гр. Причиною його смерті стала механічна асфіксія шляхом закриття просвіту верхніх дихальних шляхів рідиною. Тобто, малюк захлинувся у відрі з відходами. Разом з тим, у крові немовляти виявлено алкоголь.

На даний час Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратури горе-матері вручено повідомлення про підозру за ст. 117 КК України (умисне убивство матір’ю своєї новонародженої дитини). Вирішується питання про проведення стосовно підозрюваної психолого-психіатричної експертизи.

Нагадаємо, що раніше на Сумщині під мостом у річці знайшли мертву дитину.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми