ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп зі "Свободи" звинувачує Віру Лаврик в антидержавній діяльності

Народний обранець Михайло Головко заявив, що має інформацію про сепаратистські дії заступника голови Сумської обласної ради
Depo.
28 травня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua
Нардеп зі "Свободи" звинувачує Віру Лаврик в антидержавній діяльності
Нардеп зі "Свободи" звинувачує Віру Лаврик в антидержавній діяльності

Про це він повідомив у своєму депутатському зверненні, яке направив на адресу Президента, спікера Верховної Ради, Генпрокурора та голови СБУ, повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на obozrevatel.

"Одним із показників антидержавної позиції Лаврик В.І. є той факт, що вона не голосувала за рішення Сумської обласної ради про визнання Російської Федерації агресором. Крім цього, за неперевіреною інформацією, використовуючи своє службове становище, підбурювала інших депутатів облради до таких дій. Тільки завдяки патріотично налаштованим депутатам, долаючи протидію з боку Лаврик В.І., обласній раді вдалося прийняти важливе рішення ", - йдеться у зверненні нардепа.

Михайло Головко вимагає провести перевірку діяльності Віри Лаврик і в разі підтвердження заявлених ним фактів порушити проти неї кримінальну справу та усунути від подальшого перебування на посаді держслужбовця.

Крім того, нардеп вимагає провести перевірку інформації про спільну корупційну діяльність народного депутата Олексія Ленського та Віри Лаврик, які нібито створювали контрабандні схеми на кордоні України та Російської Федерації.