ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп Медуниця закликав сумчан не поспішати платити за комуналку та світло

Народний обранець звернувся до мешканців через фейсбук
Depo.
12 червня 2015 09:18
ФОТО: depo.ua
Нардеп Медуниця закликав сумчан не поспішати платити за комуналку та світло
Нардеп Медуниця закликав сумчан не поспішати платити за комуналку та світло

Про це пише Суми.depo.ua.

Народний депутат від Сум Олег Медуниця дав кілька порад сумчанам стосовно платіжок за енергоресурси та комунальні послуги.

"Перше. По так званим "рекомендованим" платежам "Сумиобленерго", рекомендую не платити. Платіть за об'єм фактично використаного. Наперед не платіть. Не відключать", -- написав депутат відносно нововведення "Сумиобленерго", яке вирішило збирати кошти наперед.

"Друге. Тим хто обслуговувавсяв в "Сумижитлі" ні за яких обставим не платити по рахункам наступників, які масово клеють оголошення, що вони тепер варті ваших грошей, а Сумижитло тіпа ніщо", - написав Медуниця про комунальний колапс і чотири фірми, які, відповідно до контрактів, заключених у травні, тепер облсуговують житловий фонд.

Також Олег Медуниця доволі самобутно повідомив про порушення кримінальної справи відносно виконувача обов'язків директора "Сумижитла", який, власне, і підписав ці договори: "Там вже проти того гаврика шо побув три дні директором, а тепер тіпа на лікарняному, кримінальне впровадження. Хочу щоб міській голова Лисенко підтвердив щоб не платили".

Більше новин про життя Сум і Сумщини читайте на Суми.depo.ua