ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На водоймах області збільшилася кількість загиблих

В поточному році вже загинуло 19 осіб
Depo.
13 червня 2015 13:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Всі знають елементарні правила, проте не кожен їх дотримується, як результат, щорічно на водних об'єктах держави тонуть сотні людей, констатують у Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

В поточному році, на річках і озерах Сумщини вже загинуло 19 осіб. Лише минулої доби, з водоймищ Путивльського, Лебединського районів та м. Суми на поверхню піднято тіла 3 людей.

11 червня, з місцевого ставка с. Малий Вистроп, Лебединського району, мешканцями села піднято тіло 17 річного хлопця. Того ж дня, нещасний випадок трапився в с. Нижнє Піщане, м. Суми. З річки Псел місцеві жителі дістали тіло чоловіка 1966 року народження. Минулої добу, в с. Пресипки, Путивльського району, на річці Сейм виявлено тіло 41-річного чоловіка, який потонув ще 8 червня.

Рятувальники застерігають, щоб запобігти нещасним випадкам, треба відповідально ставитись до правил поведінки на воді. Так, забороняється купатися у незнайомих та необладнаних для цього місцях. Не можна заходити у воду після довгого перебування на сонці, оскільки від різкого перепаду температур може стати погано навіть фізично здоровій людині. Не запливайте занадто далеко від берега та не пірнайте на велику глибину, де вода значно холодніша ніж на поверхні. Оскільки людину може схопити судома.

Перебуваючи на водоймах, відпочивальникам треба слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації встигнути вчасно надати необхідну допомогу. В жодному разі не можна заходити у воду в нетверезому стані та не дозволяти робити це іншим. Особливої уваги потребують діти. Батькам та дорослим треба постійно не випускати їх з поля зору та роз'яснювати малечі про небезпечність пустощів на водоймах. І головне, треба добре триматись на воді, та змалку навчити цьому дітей.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua