ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На виробництвах Сумщини найчастіше травмуються "досвідчені" чоловіки передпенсійного віку

Найбільш розповсюдженими травмами на робочому місці були переломи кінцівок та струс головного мозку
Depo.
28 січня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua
На виробництвах Сумщини найчастіше травмуються "досвідчені" чоловіки передпенсійного віку
На виробництвах Сумщини найчастіше травмуються "досвідчені" чоловіки передпенсійного віку

У 2015 році в області кількість випадків загального виробничого травматизму скоротилася на 6%, підтвердивши тенденцію останніх років щодо зменшення рівня трагедій на робочому місці. Про це свідчить аналіз стану промислової безпеки на Сумщині, який щорічно проводиться фахівцями Управління Держпраці у Сумській області, пише Depo.Суми.

У порівнянні із 2014 роком, коли кількість травмувань на робочому місці становила 121 нещасний випадок, у минулому році ця цифра зменшилася до 114 випадків. 

Більшість травмованих складають чоловіки, а найуразливішим для потерпілих виявився вік 50-60 років. 

Згідно аналізу, проведеного фахівцями сектору розслідувань нещасних випадків, більш розповсюдженими травмами на робочому місці у минулому році були: переломи кінцівок та струс головного мозку.  

Смертельний травматизм також зазнав корегування у позитивний бік. Торік на підприємствах області загинуло 11 осіб, що на дві людини менше, ніж за аналогічний період 2014 року. За сумною статистикою серед загиблих – 10 чоловіків і одна жінка.

Згідно того ж аналізу, "жертвами виробництва" стають більш досвідчені працівники або ж люди у віці – молодь травмується значно менше.

У минулому році зафіксовано 22 випадки смерті на робочому місці, які пов’язані не з виробничими факторами, а з раптовим погіршенням стану здоров’я (інфаркти, інсульти тощо). За гендерним розмежуванням це: 19 чоловіків і 3 жінки, переважна більшість з яких передпенсійного віку.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми