ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині зросла кількість захворілих на гострі кишкові інфекції

Станом на 31 липня в області на ГКІ хворіє 76 осіб, що у 1,4 рази перевищує кількість захворілих попереднього тижня
Depo.
3 серпня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua
На Сумщині зросла кількість захворілих на гострі кишкові інфекції
На Сумщині зросла кількість захворілих на гострі кишкові інфекції

Зростання відбулося за рахунок дитячого населення, серед якого кількість захворілих зросла у 2,3 рази. У віковій структурі захворілих - 37 - дорослих осіб, 39 - дітей віком 0-17 років, в т.ч. 4 дитини, які відвідують організовані колективи, пише Depo.Суми з посиланням на Головне управління Держсанепідслужби у Сумській області.

В результаті епідеміологічного розслідування встановлено, що захворювання дітей з перебуванням у дитячих закладах не пов'язані.

Держсанепідслужбою області було своєчасно проведено повний комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів щодо локалізації та ліквідації осередку групового захворювання сальмонельозом, який пов'язаний з одним з закладів громадського харчування м. Конотоп, що дало змогу не допустити розповсюдження захворювання за межі осередку. Завдяки цьому кількість постраждалих осіб не збільшилася і становить вісім чоловік, в т. ч. одна дитина.

Групове захворювання спричинили наявні ряд порушень санітарного законодавства у закладі громадського харчування, виявлені спеціалістами Держсанепідслужби у результаті проведення епідеміологічного розслідування.

Докладніше: Масове отруєння у Конотопі: Серед постраждалих вагітна жінка і дитина

Наразі триває кримінальне провадження за ст.325 ч. 1 Кримінального кодексу - порушення санітарних правил і норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань.

Більше новин про охорону здоров'я читайте на Depo.Суми