На Сумщині журналістці спалили автівку (ФОТОФАКТ)

Сьогодні вночі невідомі спалили авто головному редактору газети "Новий погляд Роменщини"Софії Абдукадировій. Вона пов'язує цей випадок із своєю професійною діяльністю й гадає, що підпал відбувся не без участі правоохоронних органів
Depo.
24 червня 2015 10:27
ФОТО: depo.ua
На Сумщині журналістці спалили автівку (ФОТОФАКТ)
На Сумщині журналістці спалили автівку (ФОТОФАКТ)

Напередодні самі співробітники міліції телефоном повідомили жінці про те, що о другій годині щось "готується" (підпал автівки - прим.). Виходить, що вони були в курсі справи, пише Суми.depo.ua з посиланням на Фейсбук журналістки.

Софія також нагадала, що нещодавно у газеті вийшла її стаття під назвою "Кого "кришує" міліція".

"43- тисячне містечко Ромни по вуха у корупційній багнюці.Майже все зав'язано на відносинах "кум-сват-брат". Все купується і все продається. Сума залежить від того, хто скільки бере. Навіть власне авто (останнім часом у місті масово викрадають ТЗ), уявляєте! можна викупити через посередників за півсуми його вартості. А щоб влаштуватися на роботу, наприклад, медсестрою чи санітаркою в лікарню, за неофіційною інформацією, потрібно викласти з кишені близько 600-та зелених. І народ несе...на жаль. Та ще жахливіше - у Ромнах безперешкодно можна придбати наркотики. Де й у кого, для містян не є секретом. Людям вже увірвався терпець. Вони вже не бояться і масово приходять під стіни міліції та намагаються достукатися до правоохоронців. Останні ж вперто стверджують, що все розкривається, все фіксується.
Шановні! Питання до міліції. Чому у нас люди, які перебувають у розшуку, спокійно ходять вулицями міста? Про такі факти можна писати безкінечно, що я і роблю на шпальтах газети. А сьогодні невдоволені добралися й до мене, намагаючись закрити рота підпалом моєї автівки. Впевнена, що справа "'глуха". Тим паче, коли до неї причетні відповідні структури", написала журналістка у соцмережі.

На Сумщині журналістці спалили автівку (ФОТОФАКТ) - фото 1

Нагадаємо, як повідомлялося, у Конотопі громадськість спромоглася ініціювати перевірку службової діяльності начальника місцевої міліції.

Більше новин про життя Сум читайте на Суми.depo.ua