На Сумщині зафіксовано "чорний піар" проти кандидата – ОПОРА

За кілька днів до голосування поширено матеріали з неправдивою інформацією про одного з кандидатів на посаду Шалигинського селищного голови Валерія П’ятигора

До Шалигинської селищної виборчої комісії звернулася довірена особа кандидата на посаду Шалигинського селищного голови Валерія П’ятигора Василь Капорін. У своєму зверненні представник кандидата повідомив про розповсюдження на території Шалигинської громади листівки, яка містить неправдиву інформацію щодо кандидата, повідомляє Depo.Суми з посиланням на повідомлення на сайті ОПОРИ.

На Сумщині зафіксовано "чорний піар" проти кандидата – ОПОРА  - фото 1

Листівка розповсюджувалася шляхом надсилання державним підприємством поштового зв’язку "Укрпошта". На конверті у графі "Адреса відправника" значився відділ субсидій Глухівського району. Листівка немає підпису та  відомостей, передбачених законом України "Про місцеві вибори".

Начальник управління соціального захисту населення Глухівської райдержадміністрації Ольга Дудкіна повідомила, що їхня установа не має ніякого відношення до виборчого процесу, а працює виключно в рамках закону, виконуючи свої функції. Відділу субсидій вже давно немає в системі управління, а використання колишньої назви відділу в подібних махінаціях нехай залишається на совісті тих хто цим займається.

У Шалигинській селищній раді повідомили, що не знають звідки взялася ця листівка і вона точно немає відношення до соціальних працівників, які тут працюють.

В селищній виборчій комісії пригадали, що і на попередніх виборах подібного роду провокативні матеріали без вихідних даних розсилалися на адресу жителів навколишніх сіл і завжди одним і тим же адресатам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми