ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумській області з'явиться рятувальний отряд "особливого призначення"

У складі Міжрегіонального центру швидкого реагування в Ромнах створили новий підрозділ, який виконуватиме рятувальні роботи з підвищеним ризиком
Depo.
4 червня 2015 09:55
ФОТО: depo.ua
У Сумській області з
У Сумській області з'явиться рятувальний отряд "особливого призначення"

До загону ввійдуть офіцери професійного вишколу. Вони матимуть високий рівень фізичної та психологічної підготовки, володітимуть кількома іноземними мовами, пише Суми.depo.ua.

Як повідомив начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв, на керівні та відповідальні посади вже призначено фахівців центру з багаторічним досвідом. Нині вони координують підготовку майбутнього особового складу, зокрема курсантів Харківського національного університету цивільного захисту, які за кілька місяців матимуть офіцерські погони.

Зараз вони наполегливо тренуються на полігоні, у спортивному залі та навчальних класах. У програмі - альпіністська, парашутна, піротехнічна, водолазна, медична, хімічна підготовка, освоєння прийомів самооборони тощо.

Майбутній спецпідрозділ братиме участь у міжнародних рятувальних та інших гуманітарних операціях, заходах із територіальної оборони та протидії тероризму.

Район НС визначатимуть за допомогою наземної розвідки або ж десантуванням з будь-яких типів повітряних суден на висоті від 100 до 5000 метрів.

Спецпризначенці проводитимуть аварійно-рятувальні роботи особливої складності на потенційно небезпечних об'єктах, у важкодоступній місцевості, під водою на глибині до 60 метрів, розміновуватимуть місцевість та евакуйовуватимуть людей, доставлятимуть гуманітарні вантажі, вестимуть науково-дослідницьку діяльність, відстежуватимуть радіаційну, хімічну та біологічну обстановку тощо, повідомляє Урядовий кур'єр.