ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині з вини водіїв автобусів сталося 20 ДТП (ФОТОФАКТ)

Для профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті "Автобус – 2015"
Depo.
25 червня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
На Сумщині з вини водіїв автобусів сталося 20 ДТП (ФОТОФАКТ)
На Сумщині з вини водіїв автобусів сталося 20 ДТП (ФОТОФАКТ)

На Сумщині зареєстрований 391 пасажирський перевізник, які використовують 1 682 автобуси для перевезення людей, але переважна більшість перевізників - 290 не мають власної бази, пише Суми.depo.ua.

З початку року за участі цієї категорії водіїв в області сталися 20 дорожньої-транспортних пригод, у 15 з них тілесних ушкоджень зазнали 42 людини. Через недотримання Правил дорожнього руху водіями автобусів скоєно 13 ДТП, в 6 з них було травмовано 9 людей.

З початку проведення заходів працівниками Державтоінспекції Сумщини за порушення Правил дорожнього руху на водіїв автобусів було складено понад 250 протоколів про адміністративні правопорушення.

Найпоширенішими з них є порушення правил перевезення пасажирів понад встановлену кількість (76) та відхилення від визначеного маршруту руху (63).

Зафіксовані також факти перевищення встановленої швидкості руху, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, керування автобусами з технічними несправностями.

Кожне третє порушення фіксується в обласному центрі, повідомляють у прес-службі Державтоінспекції.

Найнебезпечнішим порушенням є керування автобусом у стані алкогольного сп'яніння, з початку заходів інспекторами виявлено 3 факти. За кожним з них до Укртрансінспекції направлені інформації щодо позбавлення ліцензій на перевезення пасажирів перевізників, водії яких керували автобусами у нетверезому стані.

Протоколи складені на посадових осіб за випуск на лінію технічно - несправних транспортних засобів, а також без проходження медичного огляду водіями, що здійснюють перевезення людей.

Нагадаємо, профілактичні заходи "Автобус-2015" будуть тривати до 30 червня.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua