ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині "впроваджують" дизельний геноцид

Про це заявив активіст із Конотопу Дмитро Власенко, який звернувся до Південної залізниці з питанням про одеський поїзд, але отримав невтішну відповідь
Depo.
22 липня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
На Сумщині "впроваджують" дизельний геноцид
На Сумщині "впроваджують" дизельний геноцид

Обіцяний на літній сезон поїзд із Сум до Одеси не буде курсувати через принципову позицію "Укрзалізниці", передає Суми.depo.ua.

Конотопський активіст Дмитро Власенко написав звернення до керівництва Південної залізниці: "Південна залізниця обіцяла поїзд №470 Суми - Одеса. Де він? "Для забезпечення проїзду до місць відпочинку жителів Сумської, Полтавської та Чернігівської областей на літній період передбачається призначити курсування двогрупного поїзда №469/470 сполученням Суми -Кременчук - Одеса. Схему поїзда планується сформувати з 15 вагонів (десять Суми-Одеса і п'ять Кременчук - Одеса). Очікуються і деякі інші зміни, повідомляє "Вечірній Харків"".

На це активіст отримав таку відповідь: "Південна залізниця листом від 15.05.2015 звернулася до керівництва "Укрзалізниці" з пропозиціями щодо оптимізації курсування поїздів формування Південної залізниці, одним із пунктів якого було призначення на літній період курсування двогрупного поїзда №469/470 Суми -Кременчук - Одеса. Однак керівництвом Укрзалізниці це пропозиція не була підтримана", пише Данкор.

"Тобто "Укрзалізниця" заборонила ініціативу Південної. Ми з експертами назвали це "дизельним геноцидом", бо Суми не електрифіковані", - заявив пан Власенко.

Більше новин про транспорт Сумщини читайте на Суми.depo.ua