На Сумщині впродовж тижня двоє людей загинуло через спалювання сухостою

У Краснопільському районі внаслідок тяжких опіків під час випалювання сухої трави помер 58-річний чоловік . Та найбільше "відкритих" пожеж зафіксовано у Шосткинському районі

Впродовж тижня на Сумщині внаслідок необережного поводження з вогнем під час спалювання сухої трави загинуло двоє людей, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прокуратуру Сумщини.

Наприкінці березня у Краснопільському районі 58-річний чоловік під час випалювання сухої трави отримав численні опіки та помер. А на початку квітня в Роменському районі поблизу власного подвір'я на згарищі було знайдено обгоріле тіло 81-річної жінки. Обставини події встановлюються в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людини) КК України. За вказані протиправні дії передбачено кримінальну відповідальність у вигляді восьми років позбавлення волі.

Та найбільше "відкритих" пожеж фіксують у Шосткинському районі. Впродовж останніх днів рятувальники  отримали близько 30 повідомлень про загоряння на території м. Шостка та Шосткинського району. 

Вчора, 3 квітня, Шосткинською місцевою прокуратурою до ЄРДР було внесено відомості за ч. 1 ст. 245 (знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом) КК України, відповідно до якої передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми