UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині влаштують перевірку постачальників теплової енергії та гарячої води

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг" передбачено встановлення на опалювальний сезон 2019/2020 року граничних цін/тарифів на послуги з теплопостачання для населення

На Сумщині влаштують перевірку постачаль…

 

На Сумщині перевірять постачальників теплової енергії та гарячої води, передає Depo.Суми із посиланням на Сумську ОДА.

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький під час наради щодо граничних цін/тарифів на послуги теплопостачання на опалювальний сезон 2019-2020 року для населення.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг" передбачено встановлення на опалювальний сезон 2019/2020 року граничних цін/тарифів на послуги з теплопостачання для населення.

Зокрема тарифи з постачання теплової енергії становлять: – у разі оснащення приладами обліку – 1400 гривень за 1 Гкал (з ПДВ); у разі відсутності приладів обліку – 35,21 гривні за 1 кв. метр (з ПДВ); ціни на постачання гарячої води: у разі наявності рушникосушильників – 83,66 гривні за 1 куб. метр (з ПДВ); у разі відсутності рушникосушильників –75,74 гривні за 1 куб. метр (з ПДВ).

За словами Живицького, ОДА займає жорстку позицію щодо неухильного виконання до 1 вересня 2019 року вимог урядових нормативно-правових актів для забезпечення здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення.

Нагадаємо, що статисти порахували середньомісячні платежі хмельничан

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook