ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині влада порадила чемпіону-інваліду зайняти чергу на автомобіль

У середині червня сумський армрестлер-візочник Микола Педоренко, повертаючись зі змагань, що проходили в Болгарії, потрапив у ДТП
Depo.
8 липня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua
На Сумщині влада порадила чемпіону-інваліду зайняти чергу на автомобіль
На Сумщині влада порадила чемпіону-інваліду зайняти чергу на автомобіль

У машини з ручним керуванням заклинило кермо, і хлопець на швидкості злетів у кювет. Абияк відремонтувавши машину, він все-таки добрався до Сум. Однак подальший ремонт машини обійдеться занадто дорого, пише Суми.depo.ua.

Візочник звернувся за допомогою до чиновників з соцзахисту і до замгубернатора Ірини Купрейчик з проханням врегулювати питання з транспортом, оскільки на змагання він їздив на особистому автомобілі, хоча Федерація армрестлінгу мала виділити спецмашину.

Та й не з його вини сталася аварія, а через дефект автомобіля. Втім, конструктивного діалогу не вийшло. Влада пообіцяла зайнятися цим питанням, запропонувавши інваліду стати на загальну чергу з отримання транспортного засобу.

Але це практично безперспективний варіант - просування відбувається дуже повільно. Свою машину спортсмен отримав лише через 20 років, ставши на чергу ще дитиною.

Поки що сумської багаторазовий чемпіон готується до наступних змагань, оскільки одне він все-таки вже пропустив, повідомляє портал 0542.

Нагадаємо, сумський спортсмен-візочник потрапив у ДТП, везучи додому золоту медаль.

Більше новин про життя міста читайте на Суми.depo.ua