На Сумщині вітають Джиму, яка здобула срібло Кубка світу-2019/20 з біатлону

Спортсменка не припустила жодної помилки на чотирьох вогневих рубежах і, попри отриману травму на тренуванні, подолала дистанцію в 15 кілометрів

На Сумщині вітають Джиму, яка здобула ср…

Юлія Джима прийшла до фінішу другою в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу-2019/20 з біатлону у шведському Естерсунді, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення Сумської ОДА.

Джима є випускницею Сумського державного університету. Українська біатлоністка не припустила жодної помилки на чотирьох вогневих рубежах і, попри отриману травму на тренуванні перед спринтом, подолала дистанцію в 15 кілометрів з другим результатом і продемонструвала ідеальну стрільбу. Юлія Джима стала єдиною із сотні учасниць, яка закрила всі 20 мішеней у стрільбі.

"Я дуже рада, що вийшло закрити всі 20 мішеней, враховуючи, що тут дуже вітряно і перед гонкою я через це хвилювалась. Так, я знала, що виходжу із стадіону на останній круг лідером – бачила на екрані відставання, але, напевно, я ще не в тій формі, щоб боротися за секунди, тому і програла. Але я щаслива, що здобула друге місце", – сказала Юлія Джима.

Окрім Джими, в індивідуальній гонці виступили ще чотири українки: Дар’я Блашко (21 місце), Віта Семеренко (28 місце), Анастасія Меркушина (31), Валентина Семеренко (57).

Нагадаємо, що особистий тренер біатлоністки Джими пояснив її тріумф в Естерсунді.