ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині вилучили нафтопродуктів на 27 мільйонів гривень (ФОТОФАКТ)

Приватний підприємець через АЗС реалізував пально-мастильні матеріали сумнівного походження та якості
Depo.
5 червня 2015 08:19
ФОТО: depo.ua
На Сумщині вилучили нафтопродуктів на 27 мільйонів гривень (ФОТОФАКТ)
На Сумщині вилучили нафтопродуктів на 27 мільйонів гривень (ФОТОФАКТ)

Оперативники ДФС виявили, що бензин, дизельне паливо та скраплений газ оприбутковується за документами від постачальників Києва та Полтави, що мають ознаки учасників транзитно-конвертаційних груп. Крім того, жодне з підприємств не сплачує акцизний податок, пише Суми.depo.ua.

Угоди з постачальниками мали безтоварний характер і використовувалися для легалізації пально-мастильних матеріалів, які фактично вироблені за давальницькою схемою без сплати акцизного податку та з порушенням технічних умов, визначених для високооктанових бензинів і дизельного пального.

На Сумщині вилучили нафтопродуктів на 27 мільйонів гривень (ФОТОФАКТ) - фото 1

На Сумщині вилучили нафтопродуктів на 27 мільйонів гривень (ФОТОФАКТ) - фото 2

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 985 тис. літрів компонентів дизельного і бензинового палива на суму 15,8 млн. грн. та 1,6 млн. літрів сировини (газовий конденсат) на суму 11,3 млн. гривень.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів - нафтопродуктів.