На Сумщині відкрили відділеня гемодіалізу за сім млн

Хворим на хронічну ниркову недостатність надаватимуть медичну допомогу і в Шосткинській районній лікарні

Наразі в області проходять процедуру гемодіалізу 209 осіб. За кілька років на Сумщині створили мережу із семи відділень, їх відкрили у Глухові, Охтирці, Ромнах, Конотопі, Сумах і тепер у Шостці, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу сумської ОДА.

Відкриття відділення гемодіалізу в місті Шостка фактично стовідсотково забезпечило доступність медицини для хворих на хронічну ниркову недостатність. Раніше люди з Середино-Будського, Ямпільського та Шосткинського районів їздили до міста Суми, де проходили цю процедуру. Тепер вони лікуватимуться в Шосткинській ЦРЛ.

Відкриття відділення стало можливим завдяки співпраці обласної та місцевої влади. Зі спільної скарбнички на це виділено близько семи мільйонів.

Як повідомив завідувач відділенням амбулаторного гемодіалізу ЦРЛ Олександр Яковенко, відділення вже працює у тестовому режимі два місяці. Наразі вже проходять процедуру гемодіалізу 10 осіб із Шосткинського району. Із січня відділення почне також приймати хворих із Середино-Будського та Ямпільського районів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми