ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині відкрили мережу офісів безоплатної правової допомоги

Вони почали діяти відсьогодні, 1 липня, і консультуватимуть громадян соціально незахищених категорій
Depo.
1 липня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
На Сумщині відкрили мережу офісів безоплатної правової допомоги
На Сумщині відкрили мережу офісів безоплатної правової допомоги

"Якщо раніше допомога надавалася лише у кримінальних справах, то з 1 липня вона також надаватиметься у цивільних та адміністративних справах", - наголосила директор Сумського місцевого центру безоплатної правової допомоги Валентина Трошечко.

За її словами, допомога матиме принцип трирівневої системи: фронт-офіси будуть розміщені безпосередньо в районах, бек-офіси - в обласних центрах, і крім того буде існувати єдиний координаційний центр правової допомоги в Києві, пише Суми.depo.ua.

У Сумах відкритий центр знаходиться на вулиці Герасима Кондратьєва, 129. Але звернутися сюди можуть мешканці не лише Сум, а й Сумського, Білопільського, Краснопільського районів області. 

Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, але не має достатніх фінансових можливостей для його здійснення, матиме змогу отримати допомогу кваліфікованого захисника - адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно. Йому сплачуватиме держава.

Послугами центру можуть скористатися малозабезпечені громадяни, учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО з відповідним статусом та члени сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці та інші (згідно зі ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу").

Адреса офіційного веб-сайту Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області: www.legalaid.gov.ua/ua/tsentry-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy. Єдиний телефонний номер - 0 800 213-103.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua