ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині відкрилася виставка "двох портретів" видатних лебединців

У Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва презентували творчий доробок відомого художника Андрія Мордовця (1918 – 2006)
Depo.
10 лютого 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
На Сумщині відкрилася виставка "двох портретів" видатних лебединців
На Сумщині відкрилася виставка "двох портретів" видатних лебединців

Працівники музею показали відвідувачам дві картини митця: портрети визначних осіб Лебединської землі – співака Бориса Гмирі, виконавця відомої пісні "Дивлюсь я на небо" та Почесного громадянина міста Бориса Ткаченка, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Лебединської міськради. 

Художник народився в с. Куличка Лебединського району. Мистецтво малювання вивчав у Харківському художньому училищі. Закінчити заклад завадила війна. Юний художник  брав участь у бойових діях, але ніколи не забував про творчість. В музеї зберігаються начерки та малюнки того часу.

Після війни Андрій Мордовець навчався в Ленінградському інституті мистецтва та архітектури. А згодом продовжив свою творчу діяльність на Чернігівщині.

За довгу і плідну діяльність на ниві живопису художнику у 2006 році присвоєно звання "Заслужений художник України". Неодноразово він відвідував м. Лебедин та мысцевий музей, якому подарував понад 120 своїх робіт. Це найбільша колекція одного автора у музеї.

Виставка діятиме до кінця місяця.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми