UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині видали унікальну книгу про історію Путивля

У книзі простежені основні історичні періоди формування та розвитку міста Путивль, оспіваного у "Слові о полку Ігоревім"

На Сумщині видали унікальну книгу про іс…

Державним історико-культурним заповідником у місті Путивль видано книгу "Давній Путивль". Авторами цієї праці є відомі українські вчені, археологи – доктор історичних наук Олег Сухобоков (1937-2008) та кандидат історичних наук Світлана Юренко, передає Depo.Суми із посиланням на ОДА.

У книзі на основі комплексного аналізу археологічних і писемних джерел простежені основні історичні періоди формування та розвитку літописного міста Путивль, оспіваного у "Слові о полку Ігоревім".

Джерельною базою монографії стали матеріали археологічних досліджень Путивля другої половини XX – початку XXI сторіччя. "Давній Путивль" – це унікальне та необхідне для сьогодення видання, адже в ньому висвітлюється києворуська доба – початковий період української державності.

Книга ілюстрована  картами, фотографіями, кресленнями.

Видання адресоване археологам та історикам, краєзнавцям, вчителям, викладачам і студентам вишів, широкому загалу шанувальників давньої історії України.

Джерело фото: wikimapia

Нагадаємо, що про село у Вінницькій області видали книгу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"