UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Сумщині створили нову ОТГ

Нова ОТГ, до складу якої увійшли місто Конотоп та села Підлипне, Калинівка, Лобківка, стала третьою об’єднаною громадою Сумщини

 

На Сумщині створили нову ОТГ…

На сесії Конотопської міської ради було прийнято рішення про приєднання Підлипненської сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Конотоп, передає Depo.Суми із посиланням на Сумську ОДА.

Підлипненська сільська рада ухвалила подібне рішення раніше, на сесії 30 травня 2019 року.

Це означає завершення процедури приєднання відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та створення Конотопської міської об’єднаної територіальної громади. Нова ОТГ, до складу якої увійшли місто Конотоп та села Підлипне, Калинівка, Лобківка, стала третьою об’єднаною громадою Сумщини, створеною навколо міста обласного значення. Іншими ОТГ, створеними навколо міст обласного значення нашої області, є Сумська та Шосткинська об’єднані громади.

Після створення Конотопської міської ОТГ в Сумській області працюватиме 32 об’єднані громади, в чотирьох новостворених ОТГ — Білопільській, Липоводолинській, Річківській та Синівській вибори голів та депутатів призначено на 30 червня 2019 року, а ще дві громади Сумщини (Путивльська та Тернівська) чекають на призначення перших виборів.

Джерело фото: velorout

Нагадаємо, що на Іршавщині об'єднуватимуть громади Боржавської долини.

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook