ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині ситуація на державному кордоні області залишається складною

У зв'язку із загрозою провокаційних дій в обласних центрах держави громадяни Росії пропускаються лише за результатами контролю другої лінії
Depo.
27 травня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Ситуація на державному кордоні в межах Сумської області залишається складною, але контрольованою, пише Суми.depo.ua з посиланням на начальника Сумського прикордонного загону Дмитра Ільчинського.

За його словами, з метою недопущення в'їзду в Україну з території Росії організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, в усіх пунктах пропуску проводиться посилений прикордонний контроль. 

Спроб незаконного перетинання кордону військовою технікою, озброєними групами не відмічалося. Разом з тим, 17 та 20 травня цього року на ділянці відділу "Юнаківка"прикордонними нарядами зафіксовано факт порушення повітряного простору України безпілотним літальним апаратом. Про цей факт було поінформовано відповідні взаємодіючі органи та російську сторону, додав Дмитро Ільчинський.

Він зазначив, що в області триває інженерне облаштування кордону. Наразі вирито46 кілометрівпротитанкового рову, облаштовано майже 323 кілометри контрольно-слідових смуг, понад 7 кілометрівзагороджень з колючого дроту, встановлено 11 спостережних веж тощо.

"Персонал загону виконує завдання з охорони кордону, забезпечує стабільне функціонування пунктів пропуску. Проводяться відповідні заходи щодо недопущення переміщення через державний рубіж зброї, боєприпасів та вибухівки", - наголосив Дмитро Ільчинський.