На Сумщині самооборона і міліція звинувачують одне одного у "кришуванні та "рейдерстві"

У Конотопі назріває конфлікт між державною і громадською структурами

Працівники конотопської самооборони та міліції обмінялися взаємними звинуваченнями. Перші стверджують, що правоохоронці "кришують" бізнес металобрухту, натомість стражі закону запевняють, що місцеві громадські формування використовують як допоміжний ресурс для "рейдерів", передає кореспондент Суми.depo.ua.

У соціальній мережі "Вконтакте" самооборонівці повідомили, що отримали інформацію про те, ніби в районі вокзалу була зупинена вантажна машина з незаконно вирізаним металом. Їм також повідомили, що різальники "на місці" намагаються "вирішити" з правоохоронцями це питання.

На Сумщині самооборона і міліція звинувачують одне одного у "кришуванні та "рейдерстві" - фото 1

Як повідомляється, щодо порушення було складено протоколи і машина мала б відправитися на штрафмайданчик. Але після всієї процедури з протоколами, водій відпросився сходити за цигарками і зник.

Самооборонівці стверджують, що почали дзвонити прокурору та начальнику конотопської міліції, але ті не відповідали. Коли ж додзвонилися до заступника прокурора і пояснили ситуацію, на місце прислали нового слідчого. Це вже був четвертий слідчий, а попередні чомусь відмовлялися від даної справи.

"Почали складатися знову нові протоколи, машину знову почали зважувати, знайшли зниклого водія і, нарешті, під контролем "Самооборони" машина була відправлена на штрафмайданчик, - додали в організації. - Як розвиватиметься тепер дана ситуація за закритими дверима кабінетів, залишається тільки здогадуватися. Але ми будемо тримати її на контролі".

На Сумщині самооборона і міліція звинувачують одне одного у "кришуванні та "рейдерстві" - фото 2

В той же час на черговій сесії міської ради начальник Конотопського міськвідділу УМВС України в Сумській області Павло Карабута акцентував на мінімальному коефіцієнті корисної дії від "Конотопської сотні Народної Самооборони". За його словами, за час співпраці самооборонівців з міліцією було відкрито всього два кримінальних провадження - за фактом незаконного рибного промислу.

Також начальник Конотопської міліції висловив припущення, що громадські формування використовуються в місті для виконання чиїхось доручень і завдань. А також для отримання травматичної зброї членами цих формувань. "Якщо так триватиме і далі, їх діяльність буде припинена", - цитує головного конотопського міліціонера місцеве видання konotop.in.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme