ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські добровольці вчаться стріляти по сепаратистах (ВІДЕОФАКТ)

В обласному центрі пройшли чергові навчання одного з добровольчих підрозділів регіону, що входить до складу "З'єднання територіальної оборони ім. Богдана Хмельницького"
Depo.
18 травня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua
Сумські добровольці вчаться стріляти по сепаратистах (ВІДЕОФАКТ)
Сумські добровольці вчаться стріляти по сепаратистах (ВІДЕОФАКТ)

Стрільбу вели на полігоні 27-го Сумського реактивного артилерійського полку за підтримки представників громадської правозахисної організації "Комітет національної безпеки", пише Суми.depo.ua.

У ході навчання під керівництвом досвідчених інструкторів бійці відпрацьовували групові вправи, спрямовані на закріплення навичок ведення прицільного вогню з використанням автоматичної зброї (АК-74) у різних тактичних ситуаціях.

Залікові стрільби для особового складу п'яти сформованих батальйонів територіальної оборони Сумщини будуть проведені поетапно до кінця травня поточного року.

На першу декаду червня заплановані масштабні навчання добровольчих формувань, в яких візьмуть участь всі підрозділи, що входять до складу регіонального з'єднання територіальної оборони.

На думку представника "Комітету національної безпеки" Дениса Битюкова, формування та підготовка добровольчих підрозділів тероборони є вимушеним заходом в умовах непростої зовнішньополітичної ситуації, пов'язаної з ворожими діями Російської Федерації стосовно України. Окрім місії збройного захисту регіону, ці  підрозділи беруть активну участь у боротьбі з проявами сепаратизму, сприяють правоохоронним органам у проведенні заходів запобігання терористичних актів і диверсій на території Сумщини.