ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині прикордонники будуватимуть захисні споруди цілком легально

Землю для будівництва виділили в прилеглій до кордону з Росією місцевості
Depo.
22 червня 2015 08:47
ФОТО: depo.ua
На Сумщині прикордонники будуватимуть захисні споруди цілком легально
На Сумщині прикордонники будуватимуть захисні споруди цілком легально

У Сумській області прикордонники отримали в прилеглій до кордону з Росією місцевості в своє розпорядження землю, на якій на законних підставах вони можуть будувати захисні споруди. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на заступника голови Сумської облдержадміністрації Івана Боршоша.

"У законодавчих рамках визначено категорії земель, на яких здійснюються ці роботи. Ми відпрацювали питання із власниками земель там, де вони були приватного характеру. То ж наразі ділянка, визначена прикордонниками, їм надана в законодавчому руслі. Вони можуть будувати там споруди, укріплення, копати рів та проводити інші роботи оборонного характеру", - цитує посадовця УНІАН.

За словами заступника голови ОДА, ці роботи там активно ведуться.

"Розпорядниками коштів з Державного бюджету є Прикордонна служба України. Сьогодні проблем із фінансуванням, наскільки мені відомо, немає. Днями зайшов черговий транш у кілька мільйонів гривень. Тож у прикордонників є все для того, аби на наданій їм ділянці землі будувати ті захисні споруди і там, які і де вони вважають за необхідне", - підкреслив Боршош.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua