ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині покарали дрібного сепаратиста роком за гратами

Громадянин розповсюджував в своєму селищі листівки із закликами до відокремлення від України Харківської, Сумської та інших східних областей
Depo.
12 червня 2015 13:52
ФОТО: depo.ua

Ямпільський районний суд Сумської області визнав винним мешканця смт. Свеса у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України (порушення територіальної цілісності та недоторканості України). Сепаратисту призначено покарання у вигляді року позбавлення волі, повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Наприкінці жовтня минулого року Служба безпеки України затримала раніше судимого за крадіжки та розбій громадянина, який протиправно розповсюджував в своєму селищі листівки із закликами до відокремлення від України Харківської, Сумської та інших східних областей.

Зловмисник зізнався, що до скоєння злочину його підштовхнула прихильність до комуністичної ідеології, зокрема заяви окремих лідерів компартії щодо необхідності відновлення СРСР.

СБ України продовжує вживати заходів з недопущення втягування прихильників "лівої" політичної ідеології до участі в діяльності на користь іноземних спецслужб проти основ державної безпеки.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua