ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині підлітки оселилися на березі річки, аби батьки не чіпали їхнього кохання

Справжня історія про сучасних Ромео і Джульєтту сталася з 15-річними закоханими з Конотопу
Depo.
30 червня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
На Сумщині підлітки оселилися на березі річки, аби батьки не чіпали їхнього кохання
На Сумщині підлітки оселилися на березі річки, аби батьки не чіпали їхнього кохання

Із заявою про зникнення дівчини та хлопця до чергової частини Конотопського міськвідділу міліції звернулися їхні батьки. Вони припустили, що діти втекли у відповідь на їх заборону зустрічатися, передає Суми.depo.ua.

"Ми мобілізували всі підрозділи, розіслали орієнтування про зникнення підлітків у всі відділи міліції Сумщини та у сусідні області. За кілька днів отримали інформацію, що наші втікачі можуть знаходитися у Чернігові", - коментує ситуацію тимчасово виконуючий обов'язки начальника Конотопського міськвідділу міліції Володимир Гречка.

Як з'ясувалося, забравши з дому накопичені гроші, втікачі поїхали до Чернігова. А коли заощадження скінчились, здали до ломбарду свої мобільні. На отримані гроші закохані купили палатку, туристичне знаряддя та розмістилися на березі Десни, пише сайт УМВС в Сумській області.

На п'яту добу конотопські правоохоронці спільно з колегами із Чернігівської області знайшли підлітків живими і здоровими. Про те, що вони підняли на ноги кілька десятків міліціонерів і змусили хвилюватися батьків, мандрівники навіть не розуміли - вони були щасливі від того, що провели стільки часу разом.

У міліції з підлітками провели профілактичну бесіду та відпустили додому. Неповнолітні пообіцяли більше не робити подібного за однієї умови - батьки не будуть втручатися в їхнє особисте життя.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua